Jõuluvana teenus

Jõuluaeg on imede aeg. Minevik on näidanud, et ära jäta Jõuluvana tellimist viimasele minutile sest võib juhtuda, et kui käes on see tähtis sündmus,  milleks Jõuluvana vaja on, pole võimalik tal enam tellimusi vastu võtta ega Teie juurde jõuda.

Jõuluvana saab kutsuda nii koju, kontorisse, kooli või lasteaeda, firmapeole ja igale  poole mujale kuhu aga iganes soovite. Külastusel on hind alati kokkuleppeline ning sõltub transpordikuludest, töömahust, eeltellimuse ajast ja külastuse kuupäevast.

Meie Jõulutaat tegutseb enamasti Jõgeva- ja Tartumaa piirides, kuid alati võimalikud ka teised kokkulepped. Selleks saada Jõuluvanale kiri e-postile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või küsi hinnapakkumist SIIT

Jõulutaadile meeldib igal aastal väga külas käia tublidel ja rõõmsatel lastel. Kui aus olla, siis Jõuluvana Andres ei teagi, et ta oleks sattunud mõne halva lapse juurde. Jõulumees tuleb alati rõõmsate laste juurde kellele kinke jagada, kuigi aeg-ajalt peab ka oma "malaka" saani pealt tuppa kaasa tooma (seda siiski just pigem emmede ja isside jaoks)- õnneks ei ole seda kunagi veel vaja läinud. Kuulan alati ära sinu soovid, hoian sinu tegemistel silma peal ja mulle meeldib, kui saan kinke jagada ning tuua jõulurõõmu tervele perele.

Olgu maa valge või must Jõulutaat on alati Teie poole teel!

Sinu kirja oodates,

Jõuluvana Andres